Postup při pronájmu družstevní jednotky

Podnájem družstevní jednotky je podmíněn souhlasem představenstva. Souhlas s podnájmem družstevní jednotky se uděluje vždy na dobu jednoho roku, následně je třeba žádost prodloužit. Za každý rok podnájmu družstevní jednotky se platí poplatek 2000 Kč.

Vyplňte "Žádost o poskytnutí souhlasu s podnájmem" (ke stažení v sekci "Dokumenty") a pošlete elektronicky na e-mailovou jednoho z členů představenstva. Představenstvo družstva žádost posoudí a následně informuje o výsledku. Pokud je třeba potvrzení o souhlasu s podnájmem, je třeba žádost kromě elekronické formy předat i papírově do schránky Družstva v domě 150/9 a domluvit se na způsobu předání potvrzené žádosti.

Po schválení podnájmu je třeba aktualizovat u správce SBD Sever počet osob v družstvení jednotce a případně psa.

 

Postup při podnájmu garážového stání

Garážové stání lze pronajmout jen členovi bytového družstva LB Tyršova. Souhlas s podnájmem garážového stání se uděluje vždy na dobu jednoho roku, následně je třeba žádost prodloužit. Za pronájem garážového stání se neúčtuje žádný poplatek.

Vyplňte "Žádost o poskytnutí souhlasu s podnájmem garážového stání" (ke stažení v sekci "Dokumenty") a pošlete elektronicky na e-mailovou jednoho z členů představenstva. Představenstvo družstva žádost posoudí a následně informuje o výsledku. Pokud je třeba potvrzení o souhlasu s podnájmem, je třeba žádost kromě elekronické formy předat i papírově do schránky Družstva v domě 150/9 a domluvit se na způsobu předání potvrzené žádosti.