foto druzstvo 01 small

INFORMACE

Bytového družstva LB Tyršova

IČ: 25407406, se sídlem Tyršova 510/9, 460 01 Liberec 5

„Zahájení stavebních prací – oprava zatékání do garáží“

Vážená paní / vážený pane,

 

V souladu s rozhodnutím členské schůze ze dne 14. 10. 2016 budou na začátku ledna zahájeny stavební práce spojené s opravami zatékání do hromadných garáží.

V úterý 3. ledna 2016 dojde k předání staveniště stavební firmě a následně budou přibližně 9. ledna 2016 zahájeny samotné stavební práce. Podle předpokladu, a s ohledem na počasí, se předpokládá, že nejprve dojde k odstranění všech keřů a stromů (již od 9. ledna) a až následně, v době, kdy již nebude hrozit možné zatékání do garáží, budou zahájeny vlastní stavební práce spojené s výměnou hydroizolace garáží (odstranění stávající dlažby, oprava stávající hydroizolace jako podkladní vrstvy, položení nové hydroizolace, zpětné položení dlažby, nová zahradní úprava, apod.). O případných dalších záležitostech a termínech spojených zejména s omezeními pohybu v prostoru atrií Vás budeme informovat.

 

Informace budou zveřejňovány na internetových stránkách družstva:

http://www.lb-tyrsova.cz/,

 

případně zasílány do e-mailu družstevníkům, nejdůležitější informace budou vyvěšeny na nástěnkách v jednotlivých domech. Pokud by někdo měl zájem o zasílání informací e-mailem, může zaslat svou e-mailovou adresu do schránky družstva:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

S pozdravem

představenstvo BD LB Tyršova

 

V Liberci 2. 1. 2017

Za představenstvo:     Mgr. Pavel Maškarinec, Ph.D.

předseda představenstva BD LB Tyršova